Ke stažení

Mozillla Thunderbird Portable česky

Jelikož jsem se na vlastní kůži musel přesvědčit, že počeštění Mozillla Thunderbird Portable ve verzi 17.0.5 není záležitost na pět minut a pro mnohé může být i neřešitelným problémem, provedl jsem potřebné úkony za Vás a nabízím zde již počeštěnou verzi volně ke stažení.
Program nevyžaduje instalaci, postačí jej pouze rozbalit na flešku, nebo kam se Vám zlíbí. Můžete ho efektivně používat třeba i v Cloudu.
Vše je připraveno tak, aby bylo možné použít tuto verzi i pro počeštění verzí novějších, až budou k dispozici, neboť neočekávám, že by se do budoucna podpora češtiny v portable verzích výrazně zlepšila.
Pro počeštění novější verze by pak mělo stačit pouze rozbalit tuto verzi, spustit Správce doplňků a pomocí nástrojů doplňků aktualizovat tuto verzi na novější. Nemůžete-li to najít, nezoufejte. Z menu vpravo nahoře vyberte šipku vedle volby Nápověda, pak O aplikaci Thunderbird a použijte tlačítko Zkontrolovat aktualizace. Má to stejný efekt, jako použití správce doplňků. Odborníci prominou.

Mozillla Thunderbird Portable. verze Odkaz ke stažení
Pro operační systémy Windows. 17.0.5 Mozilla_Thunderbird_Portable_1705_Final_CZ.zip

Náhled programu.
Náhled Thunderbird Portable

Máte-li jakékoli technické připomínky, nebo dotazy, můžete kontaktovat webmastera

domů